Jesienna edycja Dolnośląskich Targów Ślubnych

Dodał: Sylwia Zaenger
Jesienna edycja Dolnośląskich Targów Ślubnych
fot. strona www organizatora
Data rozpoczęcia: 29-10-2017
Miło nam poinformować, że zgodnie z Waszymi sugestiami zdecydowaliśmy się na zorganizowanie dodatkowej jesiennej edycji Dolnośląskich Targów Ślubnych.

Na Targach Ślubnych, we wrocławskiej  Hali ORBITA, znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji na wyjątkowy ślub i wesele.

Swoje stoiska przygotują przedstawiciele wielu branż ślubno-weselnych: agencje i zespoły muzyczne, lokale na wesele, restauracje, hotele, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, cukiernie, firmy transportowe, limuzyny ślubne, salony urody, mody ślubnej dla Pań i Panów, oferty zaproszeń ślubnych i dodatków. Nie zabraknie oczywiście firm jubilerskich z bogatą ofertą obrączek. Poznacie również ciekawe propozycje atrakcji weselnych, które urozmaicą Waszą uroczystość.

Targi Ślubne w Hali ORBITA to nie tylko stoiska. Posłuchacie na żywo zespołów muzycznych, a na scenie targowej odbędą się ciekawe pokazy i prelekcje dla narzeczonych. Wystawcy przygotowali wiele nagród, które trafią do odwiedzających w licznych konkursach.

Dlaczego w październiku? Sezon ślubny zaczyna się coraz wcześniej. Wystawcy kilku branż (głównie mody ślubnej, zespoły, restauracje) sugerowli nam, aby nasze targi odbywały się jesienią. Ich klienci składają zamówienia dużo wcześniej. Już niedługo przedstawimy Wam program imprezy i więcej informacji dotyczących tego wydarzenia.

Odwiedzając targi w Hali Orbita, możesz otrzymać bezpłatne zaproszenie na kultową imprezę - XVI Dolnośląskie Targi Ślubne w Hali Stulecia, które odbędą się 14 stycznia 2018. Jeszcze więcej inspiracji, pomysłów i rozrywki! 

Zapraszamy do udziału w imprezie pewnego i sprawdzonego organizatora działającego na rynku wrocławskim od 15 lat!

źródło: strona www organizatora
InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl