Partnerzy

 • InvestMap.pl
  Adres strony: investmap.pl/
  InvestMap.pl powstał w 2006 roku jako Dolnośląski Portal inwestycyjny. Naszym celem było zgromadzenie w jednym miejscu informacji o prowadzonych w regionie inwestycji budowlanych. Obecnie jesteśmy w fazie przebudowy na serwis ogólnopolski. Cały czas dodajemy nowe działy i funkcjonalności społecznościowe. Dzięki temu użytkownicy współtworzą treść serwisu.
 • Zachodni Portal Biznesowy (www.businesswroclaw.pl) prezentuje nowe inwestycje realizowane na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Portal służy również wymianie informacji biznesowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów między firmami. Korzystający z portalu mają okazję poznać sukcesy istniejących już przedsiębiorstw oraz menadżerów, którzy firmami tymi zarządzają. Portal prezentuje także nowe firmy oraz nowe twarze biznesu.
 • QBusiness.pl - Biznesowy Serwis Informacyjny jest internetowym źródłem informacji gospodarczych: aktualności, opinii, komentarzy i wypowiedzi ekspertów, wywiadów z ciekawymi osobami, informacji o inwestycjach, firmach i ich ofertach, menedżerach, profesjonalnych raportów tematycznych oraz specjalistycznych artykułów z zakresu rynku pracy, prawa i finansów. W ramach portalu organizowane są także spotkania biznesowe we Wrocławiu. Właścicielem i wydawcą portalu jest agencja informacyjna QBusiness Media.
 • Wrocławska Oficyna Wydawnicza ATUT jest niezależną firmą prywatną założoną i prowadzoną przez Witolda Podedwornego. Wydaje książki naukowe i popularnonaukowe, ale także literaturę piękną, w tym przekłady z języków niemieckiego i czeskiego; większość publikacji związana jest z tematyką pogranicza kulturowego polsko-czesko-niemieckiego. Od 2001 roku ATUT jest także wydawcą miesięcznika dla miłośników gór "Sudety".
 • Pure Conferences zajmuje się kompleksową organizacją branżowych wydarzeń, takich jak: konferencje, śniadania IT, targi, jak również szkolenia specjalistyczne.
 • Biznes Dolnośląski | Lower Silesia Business to nowy magazyn gospodarczy poświęcony firmom działającym na terenie Dolnego Śląska. Magazyn w wersji papierowej (ekskluzywne wydanie na kredzie) ukazuje się od jesieni 2011, co trzy miesiące. W wydawnictwie tym prezentowane są najprężniej działające przedsiębiorstwa sektora prywatnego i publicznego.
 • Praca
InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl