O InWroc.pl

InWroc.pl to pierwszy regionalny newswire, czyli platforma, w ramach której zbierane są, agregowane wg kategorii i udostępniane uwierzytelnione komunikaty,materiały prasowe i informacje z terenu województwa dolnośląskiego.

To także narzędzie komunikacji, które stymuluje przepływ wiarygodnej informacji o wydarzeniach i procesach zachodzących w regionie. InWroc.pl to jedyna w swoim rodzaju na Dolnym Śląsku platforma informacyjna , która odpowiada na rosnące potrzeby PR regionalnego.


InWroc.pl
to:
- nowy, profesjonalny sposób komunikacji i pozyskiwania informacji
- jasny,prosty i czytelny sposób prezentacji treści
- zawsze aktualne informacje i wydarzenia z regionu
- e-learning, dzięki któremu poznasz i nauczysz się skutecznie wykorzystywać nowoczesne narzędzia PR

Skąd pochodzą informacje publikowane w ramach InWroc.pl?


Informacje publikowane w InWroc.pl pochodzą z biur prasowych firm, organizacji, instytucji, czy jednostek samorządowych z terenu Dolnego Śląska. Zainteresowane podmioty mogą także samodzielnie dodawać treści do portalu: za pośrednictwem internetowych Biur prasowych (aplikacja Press Office) lub przez swój profil na InWroc.pl.

O najnowsze wieści z regionu dba także redakcja InWroc.pl.

InWroc.pl to także patronat medialny.

Nasza grupa ma duże doświadczenie w patronatach na śląsku. 

Redakcja InSilesia.pl patronuje lokalnym instytucjom i wydarzeniom. Do tej pory InSilesia.pl objęła patronatem m.in.:


Zapraszamy do współpracy!

O projekcie

Projekt "InWroc.pl - pierwszy dolnośląski NewsWire" został powołany w celu utworzenia kompleksowej i jedynej w swoim rodzaju na Śląsku platformy, która będzie stymulowała przepływ wiarygodnej informacji o wydarzeniach i procesach zachodzących w regionie.

Z jednej strony w Internecie zaistnieje źródło rzetelnych, autoryzowanych informacji przygotowanych przez zainteresowane instytucje (np. przedsiębiorstwa, samorządy, uczelnie wyższe, organizacje społeczne) i tym samym zwiększone zostaną regionalne zasoby bezpłatnych informacji cyfrowych. Z drugiej strony uruchomienie proponowanego rozwiązania posłuży stymulacji rozwoju internetowego PR w regionie.

Ponadto projekt przyczyni się do transferu informacji międzysektorowej pomiędzy: naukowcami, firmami prywatnymi, administracją i organizacjami społecznymi, co z kolei może mieć bezpośrednie przełożenie na zwiększenie wiedzy, transfer innowacji, a tym samym służyć rozwojowi gospodarczemu regionu.


InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl