InWroc.pl - Ogólny http://inwroc.pl/ http://inwroc.pl/graph/frontend/firma.png InWroc.pl http://inwroc.pl/ 1 Co trzecia Polka nie obchodzi Dnia Kobiet - Aktualności Thu, 08 Mar 2018 15:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/aktualnosci/artykul/6637/Co_trzecia_Polka_nie_obchodzi_Dnia_Kobiet Czy młodzi kierowcy zyskają na telematyce w ubezpieczeniach? - Aktualności Fri, 23 Feb 2018 10:15:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/aktualnosci/artykul/6636/Czy_mlodzi_kierowcy_zyskaja_na_telematyce_w_ubezpieczeniach Ekspert radzi - jak dbać o zęby zimą - Aktualności Mon, 19 Feb 2018 14:29:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/aktualnosci/artykul/6635/Ekspert_radzi__jak_dbac_o_zeby_zima Ranking polis turystycznych: ile kosztuje ochrona na narty? - Aktualności Wed, 31 Jan 2018 12:24:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/aktualnosci/artykul/6634/Ranking_polis_turystycznych_ile_kosztuje_ochrona_na_narty Już ponad 800 000 produktów do porównania w serwisie Budownictwo.pl - Aktualności Thu, 25 Jan 2018 12:32:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/aktualnosci/artykul/6633/Juz_ponad_800_000_produktow_do_porownania_w_serwisie_Budownictwopl Beauty and The Beat - Multimedia W sobotę 11 maja we wrocławskiej Hali Orbita wystąpił niezwykły duet wspierany Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej oraz sześćdziesięcioosobowym Wrocławskim Chórem Akademickim.


zdjęcia: Paweł Pszczoła

]]>
Wed, 15 May 2013 13:19:49 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/multimedia/artykul/46/Beauty_and_The_Beat
Ajuwerda - co to takiego ? - Multimedia Ajurweda to wywodzący się ze starożytnych Indii, najstarszy na świecie system medyczny i filozoficzny z przed 5000 lat. Słowo Ajurweda pochodzi od słów sanskryckich ”Ajus”- życie jako synonim zdrowia i „Veda”- wiedza, mądrość. Dosłownym tłumaczeniu Ajurweda oznacza – wiedzę o zdrowiu. Ajurweda traktuje ciało i umysł jako całość, nie skupia się na pojedynczych organach. Jest to nauka o nas samych, pozwala nam zrozumieć naszą naturę i odkryć nasze potrzeby. Zawiera nie tylko wskazówki dotyczące leczenia chorób, ale i przepisy na to – co jeść, jak dbać o siebie, jak żyć by pozostać w harmonii, szczęściu, zachowując zdrowie i długie życie.
Jedną z zasad Ajurwedy jest to, że nie smarujemy naszego ciała niczym, czego nie dało by się zjeść.
Właśnie dlatego wszystkie produkty Ajuwerdyjskie to produkty naturalne, a wszystkie kosmetyki, to kosmetyki tworzone na bazie ziół, owoców, przypraw, itp. Wszystkie kosmetyki Ajuwerdyjskie wykonane są ze składników naturalnych, według oryginalnych receptur Ajurwedy. Kosmetyki te można nabyć w sklepie internetowym Mydlarnia-Lakshmi.pl

]]>
Wed, 12 Sep 2012 18:25:33 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/multimedia/artykul/45/Ajuwerda___co_to_takiego_
Cedrynek - Kosmetyki naturalne - Multimedia kosmetyków naturalnych i organicznych. Ciekawą propozycją dla osób szukających kosmetyków organicznych i naturalnych jest sklep cedrynek.pl. W ofercie kosmetyki naturalne do pielęgnacji dłoni, stóp, ciała, twarzy i włosów.
]]>
Thu, 06 Sep 2012 22:25:50 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/multimedia/artykul/44/Cedrynek__Kosmetyki_naturalne
Serco tworzy 450 nowych miejsc pracy w Krakowie - Multimedia Serco, międzynarodowa firma usługowa, podpisała wstępny, trzyletni kontrakt z easyJet, jedną z głównych europejskich linii lotniczych, który dotyczyć będzie obsługi klienta. W ramach realizacji kontraktu, w siedzibie firmy Serco w Krakowie powstanie 250 nowych miejsc pracy. Jednocześnie Serco prowadzi nabór na kolejne 200 stanowisk związanych z innymi projektami realizowanymi w Krakowie.

„Linia easyJet obsługuje klientów z całego świata, dlatego nasi pracownicy będą pracować na co dzień w językach obcych – tłumaczy Małgorzata Raniszewska, Manager HR w Serco Polska. - Poszukujemy zmotywowanych osób, które biegle posługują się jedynym z czterech języków: francuskim, hiszpańskim, niemieckim lub włoskim. Zwracamy też uwagę na umiejętności komunikacyjne i łatwość radzenia sobie z różnymi klientami. Wcześniejsze doświadczenia mają dla nas mniejsze znaczenie; liczy się przede wszystkim zaangażowanie i chęć pracy z klientami.”

Większość z 450 osób zostanie zatrudniona na stanowisku Travel Agent i będzie zajmować się obsługą klientów zagranicznych: planowaniem i organizacją podróży oraz dokonywaniem rezerwacji. Na zainteresowanych czekają umowy o pracę, pakiet świadczeń dodatkowych, szkolenie wprowadzające oraz wiele szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Osobom spoza Krakowa firma może zaoferować wsparcie w relokacji. Ze względu na szybki rozwój branży turystycznej i krakowskiego biura Serco, pracownicy firmy mogą też liczyć na szerokie możliwości awansu wewnętrznego. Jako międzynarodowa firma zatrudniająca ponad 100.000 pracowników, Serco oferuje możliwości zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych i zarządczych w ponad 30 krajach.

***

Informacje o Serco

Serco jest międzynarodową firmą usługową notowaną na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która łączy szeroką wiedzę biznesową z działalnością opartą o wartości. Zwiększamy jakość kluczowych usług na całym świecie poprzez bardziej efektywne zarządzanie ludźmi, procesami, technologiami i aktywami. Doradzamy decydentom, projektujemy innowacyjne rozwiązania, integrujemy systemy i przede wszystkim, służymy społeczeństwu.

Serco zatrudnia ponad 100.000 pracowników w 30 krajach na całym świecie. Oferujemy pełne portfolio usług biznesowych dla klientów z sektora państwowego, przede wszystkim z obszarów zdrowia, edukacji, transportu, nauki i obrony. Posiadamy również rosnące portfolio klientów z sektora prywatnego, który obejmuje takie branże jak: handlowa, turystyczna, ubezpieczeniowa, finansowa, motoryzacyjna i mediowa. W krakowskim biurze specjalizujemy się w realizacji usług dla klientów z branży turystycznej.

Więcej informacji: www.sercopoland.com

 

]]>
Wed, 29 Aug 2012 09:46:58 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/multimedia/artykul/43/Serco_tworzy_450_nowych_miejsc_pracy_w_Krakowie
Wewnętrzny networking receptą na rozwój biznesu - Multimedia UBS w Krakowie świętuje wzrost zatrudnienia i zdobywa Employer Branding Excellence Award

 W maju 2012 roku krakowskie biuro UBS osiągnęło liczbę 400 pracowników. Wydarzenie to stało się okazją dla firmy i zatrudnionych w niej osób do wspólnego działania wykraczającego poza standardowy zakres pracy.

Informację o wyniku zatrudnienia ogłosił Antony Roberts-York, prezes UBS Poland Service Centre (UBS PSC), na kwartalnym spotkaniu dla wszystkich pracowników. Następnego dnia o sile i randze wydarzenia mógł się przekonać każdy wchodzący do siedziby firmy: szklany szyb windowy w holu glównym biurowca oklejono logo UBS z poszczególnymi cyframi kluczowej liczby. Zaskakujący pomysł został wsparty plakatami, gdzie na zdjęciach widnieje „400” wkomponowane w przestrzeń biurową i posłużył za wskazówkę dla chętnych do udziału w rozpoczętym w tym dniu konkursie na zwizualizowanie w możliwie najbardziej kreatywny sposób liczby 400. Prace w formie zdjęć i grafik publikowano na firmowej platformie społecznościowej Connections w dwóch kategoriach – indywidualnej i zespołowej. Okolicznościowe smycze, które każdy mógł znaleźć na swoim biurku po przyjściu do biura, to już tylko drobny praktyczny dodatek do kampanii i do nagród przewidzianych w konkursie.

Tego rodzaju dodatkowe incjatywy to dla pracowników UBS codzienność, spotykają się bowiem nie tylko na zajęciach sportowych, ale też wspólnie angażują w działania na rzecz społeczności lokalnej w ramach stałych programów CSR: Community Affairs i Diversity. Ponadto, pomagają sobie wzajemnie podwożąc się do pracy w ramach „carpoolingu” czy też wymieniając się doświadczeniami na firmowym czacie dla rodziców. Wiele z tworzonych przez nich projektów ma swoje odzwierciedlenie w przestrzeni biurowej: miesiąc ekologii pod hasłem „GreenUp Your Life” pozwolił na zwiększenie w miejsu pracy ilości roślin, które pracownicy wcześniej samodzielnie przesadzali, natomiast inauguracja programu wyróżniającego menadżerów o wyjątkowych zdolnościach w budowaniu zespołu wprowadziła w biurze piłkarskie akcesoria i sportową atmosferę. Obecnie firma wciela w życie inicjatywę udziału w biegu sztafetowym o nazwie Krakow Business Run, którego celem jest pomoc charytatywna dla podopiecznej Fundacji Poza Horyzonty. Krakowskie biuro UBS nie tylko wspiera pracowników chcących wziąć udział w biegu, ale też jest jednym z inicjatorów i współorganizatorów imprezy obok Radisson Blu Hotel Kraków, Gminy Miejskiej Kraków, Fundacji Poza Horyzonty oraz firmy Luxoft – sponsora biegu.

Główny powód, dla którego zaangażowanie w dodatkowe tematy i akcje jest wśród pracowników tak popularne, to możliwość pokazania swoich talentów i rozwój umiejętności w dziedzinach, które nie tylko łączą się z ich podstawowym zakresem obowiązków, ale również z ich pasjami i hobby. Jest to także doskonała okazja do poznania osób z innych działów, z którymi niejednokrotnie nie mają styczności na co dzień. Dzięki temu pracownicy poszerzają grono swoich kontaktów i dowiadują się o zainteresowaniach i kluczowych kompetencjach kolegów. Tę sieć rozwijania kontaktów wspierają także formalne programy: Problem Solving Machine, program mentoringowy oraz Thank You Program wyróżniający najbardziej zaangażowanych w ponadstandardową współpracę pracowników.

Dlaczego firma tak dużo uwagi poświeca współdziałaniu i tzw. networkingowi wśród pracowników UBS w krakowskim biurze? „Współpraca osób zatrudnionych w PSC oraz ich zaangażowanie w projekty pozazawodowe ma ogromny wpływ na integrację pracowników, ale też przynosi wymierne efekty w pracy. Poszerzanie horyzontów oraz sieci kontaktów naszych pracowników przekłada się na poszerzanie portfolio projektów prowadzonych z biurami UBS w innych lokalizacjach. Po prostu możemy więcej ucząc się od siebie, a to wpływa na rozwój krakowskiego biura jako centrum usług biznesowych dla UBS. Dzięki temu biuro przejmuje nowe (coraz bardziej zaawansowane) projekty i zatrudnia kolejnych pracowników w Krakowie”, podsumowuje Monika Gawinecka, dyrektor ds. komunikacji. Stąd już tylko krok do kolejnej okazji, żeby świętować i tworzyć nowe wspólne ciekawe inicjatywy.

30 maja 2012 roku UBS Poland Service Centre otrzymało wyróżnienie w kategorii Doskonała Kampania Rekrutacyjna Offline w ogólnopolskim  konkursie Employer Branding Excellence Awards. Nagroda została wręczona podczas Konferencji Employer Branding  Management Summit w Warszawie.

 

O UBS Poland Service Centre (UBS PSC):

UBS jest jedną z wiodących instytucji finansowych oferujących globalnie usługi w trzech obszarach: zarządzania majątkiem, zarządzania aktywami oraz bankowości inwestycyjnej. Założone w 2007 roku biuro UBS PSC w Krakowie zatrudnia obecnie 400 specjalistów, którzy współpracują z zespołami UBS na świecie zapewniając im wsparcie w kluczowych obszarach tzw. nowoczesnych usług biznesowych. W krakowskim oddziale pracują już m. in. zespoły zarządzania ryzykiem, analizy rynkowej, raportowania finansowego i controllingu, a także dział prawny, IT, marketingu oraz jakości. Więcej informacji o firmie na stronie: www.ubs.com/polandcareers

]]>
Fri, 01 Jun 2012 18:59:35 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/multimedia/artykul/42/Wewnetrzny_networking_recepta_na_rozwoj_biznesu
Luxury Villa in Mallorca - Blogi Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/blogi/post/71/Luxury_Villa_in_Mallorca Dmuchawa do pieca - Blogi Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/blogi/post/70/Dmuchawa_do_pieca Jak dobrać parametry klimatyzatora? - Blogi Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/blogi/post/69/Jak_dobrac_parametry_klimatyzatora Jak uczyć się języka angielskiego? - Blogi Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/blogi/post/68/Jak_uczyc_sie_jezyka_angielskiego Popularne mity o kuchni włoskiej - Blogi Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/blogi/post/67/Popularne_mity_o_kuchni_wloskiej KOBOLD. - Katalog firm Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/katalogfirm/firma/162/KOBOLD DisulmedWrocław - Katalog firm Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/katalogfirm/firma/161/DisulmedWroclaw Eko-Posadzki - Katalog firm Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/katalogfirm/firma/160/EkoPosadzki ePodium Jarosław Szymkowicz - Katalog firm Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/katalogfirm/firma/159/ePodium_Jaroslaw_Szymkowicz LTB Sp. z o.o. - Katalog firm Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/katalogfirm/firma/158/LTB_Sp_z_oo Anna Małkowska - Kto jest kim Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/ktojestkim/osoba/366/Anna_Malkowska Milena Cielemęcka - Kto jest kim Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/ktojestkim/osoba/312/Milena_Cielemecka Rafał Wójcicki - Kto jest kim Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/ktojestkim/osoba/311/Rafal_Wojcicki Marek Kowalik - Kto jest kim Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/ktojestkim/osoba/310/Marek_Kowalik Buena Vista - Kto jest kim Thu, 01 Jan 1970 01:00:00 Europe/Warsaw http://inwroc.pl/ktojestkim/osoba/309/Buena_Vista