Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych

21-09-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych
źródło: UM Województwa Dolnośląskiego
W dniu 5 października 2017 r., we Wrocławiu przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 odbędzie się Forum Pełnomocników gminnych i powiatowych ds. Organizacji Pozarządowych, którego organizatorem jest Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego

W spotkaniu wezmą udział urzędnicy odpowiedzialni w swoich gminach, powiatach za współpracę z organizacjami pozarządowymi, a także zaproszeni goście. Podczas spotkania przedstawiona zostanie m.in. Współpraca Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi, a swoje dobre praktyki współpracy z NGO przedstawią urzędnicy z Wałbrzycha i Dąbrowy Górniczej. Podczas Forum odbędzie się również część szkoleniowa poświęcona finansowaniu, realizacji oraz rozliczaniu zadań publicznych. 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń e-mailowo do dnia 29 września 2017 r. na adres e-mail: slawomir.wojcik@umwd.pl 

Uwaga! Wysłane zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które nie zostaną zakwalifikowane otrzymają o tym informację. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Miejsce: Wrocław, ul. Dobrzyńska 21–23, V piętro (budynek Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej)

Organizator: Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UMWD

 

źródło: UM Województwa Dolnośląskiego

InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl