Jak tworzyć treści, które sprzedają?

15-03-2017
|
Dodał: Kaja Skiba
Jak tworzyć treści, które sprzedają?
źródło: Idea Hub
Jak publikować treści, aby zwiększyć popularność i sprzedaż marki? W poniedziałek opowie o tym Katarzyna Sowicka, specjalistka od content marketingu podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych w strefie coworkingowej Idea Hub.

Prowadząca warsztaty to dyrektor generalny w agencji marketingowej Quantum. Firma specjalizuje się w kreowaniu inspirujących treści, których celem jest zaintrygowanie potencjalnego klienta i nawiązanie z nim współpracy. Katarzyna Sowicka jest także wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia Content Marketing Polska, współorganizującego prestiżowy konkurs Szpalty Roku. Inicjatywa adresowana jest zarówno do firm, które poprzez content marketing wspierają swój biznes, jak i agencji zajmujących się tworzeniem projektów komunikacyjnych.

Udział w poniedziałkowym spotkaniu gwarantuje uzyskanie podstawowych kompetencji m.in w doborze i budowie treści w zależności od rodzaju działalności oraz przygotowaniu planu content marketingowego dla własnej marki.

Jest  to kolejna odsłona cyklu bezpłatnych warsztatów organizowanych w strefie coworkingowej Idea Hub. Szkolenia organizowane są regularnie, raz w miesiącu, od lutego do grudnia. Informacje na temat terminów kolejnych spotkań zamieszczane są na stronie www.ideabank.pl w zakładce „Kalendarz wydarzeń”.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy na: http://bit.ly/2m23A. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest w poniedziałek 13 marca o godz. 17. w Idea Hub  przy ulicy Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu

InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl