Startup Wrocław: meetup #1

15-03-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Startup Wrocław: meetup #1
źródło: UM Wrocław
Już 16.03.2017 Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej wraz z swoimi partnerami rozpocznie comiesięczny cykl spotkań dla startupów Startup Wrocław: meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu.

Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat prowadzonego przez nas projektu.

– Pasja przekuta w biznes napędza wrocławską gospodarkę. Dla pracownika ważna jest historia firmy, jej innowacyjność i elastyczność. Wrocławskie startupy z całą pewnością posiadają wszystkie te cechy – mówi Łukasz Czajkowski, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. – Na każdym wydarzeniu z cyklu Startup Wrocław: meetup międzynarodowy gracz opowie o tym jak wygląda jego działalność rozwojowa, a potem dwa startupy lub lokalne firmy technologiczne przedstawią swoje produkty i pomysły na biznes w tym obszarze – dodaje.

źródło: UM Wrocław

InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl