The World Games 2017 szuka wolontariuszy

26-04-2016
|
Dodał: Sylwia Zaenger
The World Games 2017 szuka wolontariuszy
źródło: UM Wrocław
14 maja w Hali Stulecia odbędą się Mistrzostwa Europy w Tańcach Standardowych. Będzie to jedno z największych wydarzeń sportowych tego roku we Wrocławiu, a zarazem impreza testowa Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017.
Wolontariat w trakcie Mistrzostw Europy w Tańcach Standardowych będzie okazją, aby zobaczyć organizację wielkiej, międzynarodowej imprezy od kuchni i osobiście zetknąć się z najlepszymi zawodnikami na Starym Kontynencie. Wszyscy, którzy się sprawdzą, mogą liczyć na miejsce w wolontariacie The World Games 2017. Najlepsi zostaną liderami zespołów w trakcie przyszłorocznych Igrzysk.

–  Zależy nam na tym, aby już dziś budować relacje z wolontariuszami. Dlatego zapraszamy ich do udziału w imprezach testowych. Chcemy również, by po mistrzostwach powiedzieli nam, co zadziałało dobrze, a co trzeba poprawić. Bez zaangażowania wolontariuszy żadna impreza sportowa nie ma szans powodzenia – mówi Lech Guzowski, koordynator wolontariatu we Wrocławskim Komitecie Organizacyjnym

Do organizacji The World Games potrzeba 2 000 wolontariuszy. Każdemu z nich organizatorzy zapewnią wyżywienie i bezpłatny transport, a przyjezdnym także nocleg. Wolontariusze otrzymają także stroje i niezbędny do pracy sprzęt.

Zgłoszenia do wolontariatu Mistrzostw Europy w Tańcach Standardowych można wypełnić na stronie tutaj lub wysłać na adres b.skrzypek.wro@gmail.com.

źródło: UM Wrocław

InWroc.pl InSilesia.pl Graviteo Encja.com inNews.pl